НОВИНИ

Українець став лицем міжнародної рекламної кампанії бренду Staropramen

11.12.2020 17:32
DSCF3326

Бренд Staropramen обрав лицем своєї міжнародної рекламної кампанії українського кулінарного експерта Євгена Клопотенко, співзасновника та бренд-шефа ресторану “100 років тому вперед”, автора проєкту CultFood. Про це повідомила пресслужба Євгена Клопотенко, пише agronews.ua.

Метою рекламної кампанії Staropramen Beer Snacks стала підтримка поціновувачів пива, які через заборони, пов’язані із пандемією коронавірусу, не можуть як раніше відвідувати паби. Проєкт реалізовано міжнародною мережею рекламних агенцій BBDO.

DSCF3336

У коротких відео, розміщених на сторінках бренду Staropramen у Instagram та YouTube, відомі європейські шеф-кухарі готують пивні закуски та страви з додаванням пива.

«Їжа завжди була важливою частиною 150-річної історії Staropramen. У 1871 році Staropramen відкрив ресторан поруч із пивоварнею в Празі. Разом із кухарями та блогерами з різних країн Європи ми створили рецепти смачних страв, які можна приготувати досить швидко та поділитися з друзями», — розповідають у кампанії.

DSCF3786

Разом із Євгеном Клопотенко героями міжнародної рекламної кампанії стали шеф-кухар лондонського Turnips (ресторан володарь зірки Michelin) Томас Лідакявічус (Tomas Lidakevicius) та відомий фуд-блогер із Румунії Мікаела Сава (Michaela Sava).

«Робота з Євгеном була одним задоволенням. Найкращий контент — той, який водночас корисний та розважальний. І Євген дає обидва», — зазначає Іван Бунета, акаунт-директор BBDO Загреб.

DSCF3195

Для Євгена Клопотенко це перший досвід участі в такій масштабній міжнародній рекламній кампанії.

«Перемовини щодо цього партнерства було розпочато ще у вересні 2019 року і я рада, що попри пандемію та всі логістичні труднощі нам вдалося реалізувати цей проєкт. Зйомки проходили в Загребі (Хорватія). Найважчим було синхронізувати графіки чотирьох різних команд, продакшену та втиснути це в транспортні можливості часів пандемії. Ми витратили день на підготовку та 9 годин на зйомку чотирьох роликів двох типів, що стало абсолютним рекордом серед усіх шефів-учасників рекламної кампанії. У цьому нам, безперечно, допоміг величезний досвід роботи Євгена на телебаченні», — розповідає Олександра Фідкевич, операційна директорка проєктів Євгена Клопотенко.

Нагадаємо, що минулого року Євген уже брав участь у рекламній кампанії бренду Staropramen City Break. Український кулінарний експерт став головним героєм випуску, присвяченому Києву. У ньому Євген розповідає про українську національну кухню.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: