ГОЛОВНЕ

Українців масово звільнятимуть від земельного податку

12.06.2024 12:11
1

В Україні багато пенсіонерів можуть не сплачувати земельного податку. Йдеться, звісно, не про всі земельні угіддя, якими вони володіють, а лише про визначені законом норми володіння, які для пенсіонерів не оподатковуються. Тим часом, влада готує звільнення від земельного податку для ще однієї численної категорії землевласників. Про це повідомляє Today.ua, пише agronews.ua.

Влада розглядає питання про звільнення від оподаткування власників, на чиїх земельних наділах зведено фортифікаційні споруди. Адже зараз на прифронтових територіях зводиться немало об’єктів фортифікації. Одні з них вже збудовані, а інші лише почали будувати.

Однак уся земля, на якій вони будуються, комусь належить. І через розгорнуте будівництво землевласники не можуть її ні обробляти самі, ні віддати комусь в оренду. Водночас вони змушені сплачувати податок на землю, яка їм не служить. Через це було прийнято рішення про звільнення їх від земельного податку.

Найбільше таких угідь зараз у Харківській областы. Отож Мінреінтеграції розробило алгоритм, відповідно до якого земельні ділянки із розташованими на них фортифікаційними спорудами перейдуть у власність місцевих рад, а власників таких земельних ділянок звільнять від податку на землю. Списки таких землевласників будуть сформовані місцевими владами, і ці дані передадуть до податкової служби.Перегляди: 18035
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: