ГОЛОВНЕ

Українців чекає надскладний опалювальний сезон

29.06.2022 08:03
ZvwOrMARlavZSgQY4JX06WipXbA47yhRR1To5WRr-1024x636-980x609

Експерти розповіли, яка температура буде в помешканнях українців цієї зими. Про це повідомляє Сьогодні, пише agronews.ua.

Українців постійно попереджають, що опалювальний сезон 2022/2023 буде найскладнішим на їх пам’яті.

“Сьогодні” звернулися до експертів і дізналися, що саме чекає нас цієї зими. Отже, керівник Мінрегіону Олексій Чернишов попередив, що ми маємо відвикнути жити із відкритими вікнами взимку.

“Тарифи на тепло не зміняться. Ми забезпечимо їхню стабільність. Опалювальний сезон розпочнеться вчасно. Для цього у нас є всі передумови. Але ми маємо відвикнути жити взимку з відкритими вікнами та обігрівати вулицю. Вважаємо, що оптимальна температура в будинку має коливатися в межах 18 -20 градусів, але в жодному разі не нижче 16 градусів. Як у економних країнах розвиненої Європи”, – сказав він.

Крім цього, варто бути готовими до того, що через війну з’явились серйозні інфраструктурні проблеми – у багато будинків буде складно подати тепло чи газ через зруйновані мережі.

“Я не виключаю, що для економії газу, українські школи, ВНЗ та дитячі садки цієї зими працюватимуть онлайн. А в багатоквартирних будинках буде не 22-24 градуси , як ми звикли минулими роками, а 17-19 градусів”, – попереджає голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко.

Попенко розповідає, що цьогоріч і Україна і ЄС відчуватимуть певний дефіцит газу, тож готуватись до холодів потрібно вже зараз.

Як отримати знижку на блакитне паливо?

8,8 млн абонентів “Нафтогазу”, для яких встановили фіксований тариф. 7,96 грн куб. м можуть отримати знижку в 1%, виконавши такі умови:

  • сплатити послугу “Нафтогазу” в особистому кабінеті на my.gas.ua або в чаті GASUA;
  • зробити це потрібно до 30 червня 2022 року.

Зазначається, що клієнт зможе використати отриману знижку під час наступного платежу.

Читайте також: Озвучено головні зміни у земельних відносинах під час воєнного стану.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: