НОВИНИ

Українці зможуть отримати виплати у розмірі 3000$: деталі

02.09.2023 11:11
111-1-632x391

Українців під час війни підтримують різними способами, у тому числі тих, хто має бізнес, який постраждав через російську агресію. Так, для підприємців стартує освітньо-грантова програма “Міцність”. Учасники цієї програми отримають гроші на розвиток малого та середнього бізнесу, проте підтримка націлена лише на підприємців із Харківської, Дніпропетровської та Одеської областей, пише agronews.ua.

“Проект покликаний надати необхідну допомогу для поновлення та розвитку власної справи, забезпечити робочі місця та сприяти поверненню підприємців до регіонів”, – зазначили на порталі “Дія”.

У сумі держава планує виплатити по 3 тисячі доларів 20 найпрогресивнішим підприємцям на покриття видатків для розвитку бізнесу.

Навчання триватиме з вересня 2023 року до січня 2024 року в офлайн- та онлайн-форматах з проведенням комплексу освітніх та психологічних заходів. Підприємці отримають знання щодо планування бізнесу, маркетингу, міжнародної торгівлі, бухгалтерського та фінансового менеджменту, електронної комерції, розвитку інноваційних технологій та психологічної стійкості.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: