НОВИНИ

Українці можуть отримати грошову допомогу 3400 грн до кінця квітня

30.03.2023 19:27
dengi-kerr-696x391

Українці до кінця квітня можуть одержати разову грошову допомогу у розмірі 3400 грн. Про це повідомили у Мінреінтеграції, пише agronews.ua.

У прес-службі Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій пояснили, що йдеться про громадян України, які пережили окупацію. За словами віце-прем’єр-міністра Ірини Верещук, виплати надають Міжнародна організація з міграції та Товариство Червоного Хреста.

На фінансову підтримку можуть розраховувати жителі звільнених територій Херсонської, Харківської, Миколаївської областей та Донбасу. Міжнародні донори запевнили, що повністю закриють потребу у допомозі.

Верещук уточнила, що виплати передбачені всім українцям.

“Люди, які пережили окупацію, обов’язково отримають грошову допомогу до кінця квітня. Виплати передбачені для всіх цих людей, незалежно від віку та статі”, – наголосила віце-прем’єр-міністр.

Зазначено, що 2200 грн від Міжнародної організації з міграції та 1200 грн від Червоного Хреста виплатять усім, хто залишався на захоплених територіях до моменту їх звільнення.

Українці отримали мільйони гривень допомоги

У Мінреінтеграції також повідомили, що протягом останніх семи місяців мешканці деоккупованих територій отримали допомогу на загальну суму понад 323,7 млн грн. Спільний проект відомства, міжнародних організацій та Укрпошти запустили у вересні минулого року. Станом на 23 березня виплату від Червоного Хреста надали понад 155 тисяч жителів деокупованих територій.

“Крім того, за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції вже виплачено по 2200 грн допомоги на місяць понад 39 тисячам осіб, які проживають на звільнених територіях Харківщини, Херсонщини та Донеччини”, – зазначили у відомстві.Перегляди: 10
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: