НОВИНИ

Українці купують вітчизняні продукти харчування за світовими цінами

09.11.2021 16:32
5924865a5c65326c4eb

В Україні продукти харчування від національного виробника продаються за світовими цінами. Про це повідомляє Голос, пише agronews.ua.

«В Україні немає особливої ​​різниці між імпортними продуктами харчування та продуктами національного виробника – вони продаються в одній ціні. Більше того, у нас продовольство нацвиробника продається за світовими цінами. Тому в цій ситуації імпорт перекриває певні дефіцити. Наприклад, ізраїльська чи єгипетська картопля продається у квітні, коли у нас вже картопля закінчилася», – заявив економіст Олег Пензін.

За словами О. Пендзіна, що стосується того, які продукти стануть рекордсменами з подорожчання наступного року, то на сьогодні ціна на енергоносії є непомітною.

«У нас цукор виробляється з використанням енергоносіїв, які у 4 рази дорожчі, ніж були минулого року. Хліб випікається, олія соняшникова давиться, курятина виробляється з використанням енергоносіїв. Все насправді впирається у споживчий попит населення. Прогнозувати, що саме й наскільки подорожчає складно. 2022 року подорожчає все. Тим більше, що у нас збільшується мінімальна заробітна плата, і це все піде на ринок», – зазначив він.

Нагадаємо, що викрито махінації із землями Міноборони на понад 20 млн грн.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: