НОВИНИ

Україна встановить мінімальні ціни для експорту продовольства до ЄС

21.06.2024 12:11
1

Нові правила, що забороняють експорт української сільськогосподарської продукції нижче за офіційні мінімальні ціни, почнуть діяти не раніше серпня. Про це повідомляє РБК-Україна, пише agronews.ua.

За словами заступника міністра сільського господарства Михайла Соколова, новий механізм експортних цін поширюватиметься на постачання пшениці, кукурудзи, соняшникової олії, соєвих бобів, ріпаку та деяких інших сільськогосподарських товарів.

Уряд України підготував розрахунки щодо встановлення мінімальних експортних цін на деякі сільськогосподарські товари для збільшення доходів бюджету.

Відповідно до нових правил мінімально допустимі експортні ціни розраховуватимуться на основі даних Державної митної служби з урахуванням умов постачання за попередній місяць та з використанням знижки 10%.

“Я не очікую, що це відбудеться раніше серпня”, – заявив Соколов на онлайн-зустрічі з аналітиками та трейдерами.

У травні український парламент ухвалив поправки до закону, який запроваджує нові правила, і Соколов заявив, що закон набуде чинності 1 липня.

Соколов повідомив, що для запуску механізму мінімальних цін ще необхідно ухвалити низку урядових документів, але не назвав точну дату, коли нова процедура почне діяти.Перегляди: 60
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: