НОВИНИ

Україна відновила імпорт мінеральних добрив

18.10.2022 14:35
dobryva_mineralni-ne-nashe-6787987654-29940

Компанія «Белор Україна» відновила роботу з імпорту мінеральних добрив в Україну, який був призупинений після вторгнення росії в нашу країну. Про це повідомив генеральний директор «Белор Україна» Тарас Іващенко в коментарі для Latifundist.com, пише agronews.ua.

За його словами, першу від початку війни партію у 3 тис. т було доставлено до порту Кілія, де добрива розвантажили та зафасували в біг-беги

«‎Компанія є і продовжує працювати. Перша партія гранульованого карбаміду виробництва Сокар (Азербайджан) вивантажена і зафасована в беги в порту Кілії. Далі буде»‎, — зазначив він. 

Генеральний директор «Белор Україна» відмічає складнощі з доставкою добрив в Україні, в т.ч. побоювання власників суден пов’язаних з війною та ціну фрахту. Водночас в компанії відмітили, що попри це планують на постійній основі постачати добрива в Україну.

Тарас Іващенко також розповів, що найпопулярнішими шляхами постачання добрив до України залишається порт Констанца з подальшою доставкою автомобільним транспортом до нашої країни. Разом з тим, незначна частина, за його словами, постачається через україно-польський кордон.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: