НОВИНИ

Україна та Сінгапур розширюють торгівлю харчовими продуктами

04.07.2024 17:16
2

Держпродспоживслужба та Агентство харчових продуктів Республіки Сінгапуру підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпечності харчових продуктів. Про це повідомляє Держпродспоживслужба, пише agronews.ua.

Документ передбачає зміцнення всебічного розвитку двостороннього співробітництва між компетентними органами України та Республіки Сінгапур з метою сприяння взаємної торгівлі харчовими продуктами під час імпорту, експорту та реекспорту.

«Держпродспоживслужба продовжує працювати в напрямі розширення збуту української продукції на міжнародній арені. І укладений меморандум між компетентними органами України та Сінгапуру є одним із кроків, що ще більше різноманітних категорій українського продовольства з’явитися на азіатських ринках. Наразі до Сінгапуру відкрито 5 ринків і на цьому не зупиняємось», – наголосив Сергій Ткачук, Голова Держпродспоживслужби.

В рамках Меморандуму сторони підтвердили намір сприяти розширенню двосторонньому співробітництві в галузі контролю, профілактики та ліквідації хвороб тварин відповідно Кодексу охорони здоров’я наземних тварин Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (ВООЗТ).

Документ сприятиме зміцненню двостороннього співробітництва між Україною та Республікою Сінгапур, спрямованого на забезпечення продовольчої безпеки, а також диверсифікації ринків збуту та консолідації зв’язків між обома країнами.Перегляди: 13
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: