НОВИНИ

Україна та Польща розвиватимуть гастротуризм

01.07.2021 09:32
19aSbYceLJ6Q2iPQvFrFqZXKwA9yrbNs

Між ґміною Люблін та Рівненською міською територіальною громадою сьогодні, 29.06.2021 року підписано Угоду про співпрацю у сфері гастрономічного туризму. Про це повідомляє пресслужба Рівненської міської ради, пише agronews.ua.

Підписання угоди відбулось на міжнародній гастрономічній конференції в Любліні, заступником міського голови Ігорем Кречкевичем. Передумовою підписання Угоди стало укладення Угоди про партнерську співпрацю між містами Рівне та Люблін, яку було підписано 1 жовтня 2013 року та спільна реалізація транскордонного проєкту «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного».

Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій, як головний бенефіціар вищезазначеного проєкту та адміністрація міста Люблін, є відповідальними партнерами за підписання Угоди. Угода передбачає співпрацю у сфері туризму як фактора збереження та поглиблення дружніх відносин.

Відповідно до Угоди сторони-підписанти всебічно сприятимуть розвиткові пріоритетних напрямків туризму спільних для міст, розроблятимуть та реалізовуватимуть спільні проєкти, а також сприятимуть обміну досвідом в сфері туризму та проведенні спільних семінарів, конференцій на туристичну тематику.

Проєкт «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного» створено та реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Читайте також: ТОП-8 ферм в Україні, які варто відвідати.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: