НОВИНИ

Україна поб’є рекорд з експорту яблук

20.10.2021 15:37
630_360_1445343876-8402

Україна має всі шанси експортувати рекордні обсяги яблук через значний урожай цих фруктів. Головними напрямками експорту стане Білорусь, Австрія, Об’єднані Арабські Емірати, Швеція, Саудівська Аравія, можливо Малайзія. Про це повідомив AgroTimes Володимир Гуржій, керівник ТОВ «АУСП-Фрут», одного з найбільших вітчизняних експортерів фруктів, пише agronews.ua.

За його словами, українським експортерам треба готуватись у цьому сезоні до надшвидкого темпу, відпрацьовувати весь ланцюжок поставки і розуміти в які строки вони можуть відвантажувати – та відповідати за свої слова.

Минулорічний формат, коли могли затримати поставку на тиждень-два не буде працювати. 

Яблука цього року в Україні багато, і частка товару експортної якості може мати рекордне значення, а тому цього сезону може бути зафіксований рекордний експорт.

«Можливо, вперше в Україні може виникнути необхідність відвантажити таку велику кількість за кордон», – наголосив Володимир Гуржій. 

За прогнозом спеціаліста, традиційним торговельним партнером у постачанні яблук буде Білорусь, Австрія, а також Об’єднані Арабські Емірати, Швеція, Саудівська Аравія, можливо Малайзія, якщо протягом сезону там держава знизить карантинні обмеження. 

А також країни Перської затоки та Африки.

Нагадаємо, що Науковці вивели новий різновид яєць незвичного кольору.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: