НОВИНИ

Україна отримає допомогу для фермерів за екстреним проєктом Світового банку

01.11.2023 14:07
groshi

Світовий банк реалізує екстрений проєкт надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України (ARISE), у межах якого понад 90 тис. фермерів отримають допомогу для залучення пільгового кредитування та грантів. Про це повідомляє Укрінформ, пише agronews.ua.

«Екстрений проєкт надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України (ARISE)» сприятиме доступу агровиробників до пільгового фінансування у 2023 та 2024 роках. Проєкт допоможе фермерам мобілізувати близько $1,5 млрд оборотного капіталу. Малі фермерські господарства отримають гранти на сільськогосподарське виробництво. Проєкт також доповнить підтримку сільського господарства України з боку Світового банку, яка покликана прискорити приватні інвестиції та зміцнити часткові кредитні гарантії для малих фермерів», – йдеться у повідомленні.

Фінансування проєкту складається з позики Світового банку у розмірі $230 млн із Цільового фонду з надання Україні необхідної кредитної підтримки (ADVANCE Ukraine), що підтримується Урядом Японії. Також фінансування включає грант у розмірі $320 млн від Цільового фонду підтримки, відновлення, відбудови та реформування України (URTF). Також проєкт передбачає залучення додаткового фінансування у розмірі до $150 млн, коли такі кошти будуть у Світового банку та донорів.

Проєкт ARISE впроваджуватиметься Фондом розвитку підприємництва та Міністерством аграрної політики та продовольства України. Це вже п’ятий проєкт Світового банку, який схвалений для України цього року за інноваційною та гнучкою рамковою моделлю. Вона передбачає можливості швидкої мобілізації ресурсів партнерів для фінансування найнагальніших потреб, і таке фінансування може бути розширене за необхідності, коли з’являються додаткові кошти.Перегляди: 73
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: