НОВИНИ

Україна має подвоїти площі під зрошення

21.02.2023 15:06
Suchasni-systemy-zroshuvannya-e1595096505447

Після війни в Украйні слід поновити зрошення на площі  понад 1 млн га. Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольский під час наради щодо меліорації із аграріями, представниками організацій водокористувачів, а також рибного господарства в Одеській області, пише agronews.ua.

Микола Сольський зазначив, що впровадження меліоративної реформи дозволяє аграріям самостійно залучати інвестиції для розвитку та модернізації меліоративної інфраструктури, підвищувати ефективність її використання, збільшувати поливні площі, не допускаючи деградації ґрунтів.

В Україні  площа меліорованих земель становить 5,5 млн га. Після війни нам потрібно буде відновити зрошення понад 1 млн га. Для побудови нових та відновлення наявних зрошувальних систем знадобляться значні інвестиції. Меліоративна реформа дозволить аграріям самостійно їх залучати для розвитку та модернізації інфраструктури. У результаті це дозволить підвищувати ефективність її використання, збільшувати поливні площі, не допускаючи деградації ґрунтів», – підкреслив він.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: