НОВИНИ

Українців чекає тотальне підвищення цін

01.09.2022 10:47
157151-1_large

Молочні продукти, овочі, крупи та м’ясо подорожчають у вересні. Однією із причин називають подорожчання електроенергії – очікується, що український регулятор НКРЕКУ найближчим часом дозволить більш високу граничну ціну. Такими є прогнози експертів на осінь, повідомляє видання Klymenko Time, пише agronews.ua.

Водночас – восени – уряд має намір оновити процеси масової приватизації. На продаж виставлять невикористані та збиткові підприємства.

“Президент України поставив завдання запустити приватизацію із вересня. Для цього Верховна Рада ухвалила відповідне законодавство, урядом розроблено усі підзаконні нормативні акти. Мусимо зробити цей процес максимально швидким. Мала приватизація, особливо в регіонах, де люди в селах і містечках знають об’єкти, які роками стоять і неефективно використовуються, покликана дати можливість викупити ці приміщення за справедливою ціною і розпочати роботу”, — заявив глава уряду Денис Шмигаль.

Для зручності стосунків покупець-продавець змінили правила електронних аукціонів. Тепер, крім скорочення термінів між аукціонами, можна проводити повторні торги, знижуючи стартову ціну. Спростили також і саму підготовку об’єктів до приватизації – документи обіцяють готувати за скороченою процедурою.

З 1 вересня зміняться правила перетину кордону з Польщею для автотранспорту з метою мінімізації черг. Проект передбачає тимчасову зміну категорій пунктів пропуску українсько-польської ділянки кордону: 4 пункти пропуску – до 7,5 т та 4 пункти пропуску – понад 7,5 т.

Для закордонних поїздок на автотранспорті з 1 вересня повинен запрацювати електронний поліс страхування “Зелена карта”. Можливість укладати електронні договори матиме клієнти страховиків — повні члени Моторного (транспортного) страхового бюро України, які мають право укладати договори міжнародного страхування.

Читайте також: Агробізнес під час війни: як побудувати ефективну діяльністьЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: