НОВИНИ

Україну накриє снігом

02.12.2019 12:21
191524166

Найближчими днями в Україні слід очікувати зниження температури до від’ємних позначок та опадів у вигляді снігу. За даними моніторингу Метео Фарм, 2 грудня в Західних областях опади у вигляді снігу. Значна кількість опадів випаде в Закарпатській області. Також частково сніжитиме на Півночі та Центрі.

3 грудня опади у вигляді снігу охоплять всю територію України, лише в Південних областях дощ та суміш мокрого снігу.

З 2 по 5 грудня нічна температура повітря коливатиметься від -6 до -1 градусів нижче нуля, денна температура складе -3…+3 градусів. Тепліше в Південних областях, повітря прогріється до +7 градусів. Температура ґрунту мінімально знизиться до -6 градусів в Західних областях, на решті території -4…+2 градусів. Вітер переважитиме західного, північно-західних напрямків.

З 6 по 8 грудня температура повітря зросте на 1-2 градуси. Так у нічний час в Західних областях позначка термометру показуватиме -5…0 градусів, на Півночі -3…-1 градусів, в Східних та Центральних областях -2…+2 градусів, на Півдні -1…+5 градусів. Денна температура в Північних та Східних областях складе 0…+4 градусів, на Заході та Сході 0…+6 градусів, в Південних областях +3…+8 градусів вище нуля. Температура ґрунту -2…+3 градусів, в Західних областях до -4 градусів нижче нуля. 8-го числа на всій території України прогнозуються опади. Вітер переважатиме південного, південно-західних напрямків.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: