НОВИНИ

Українці споживають більше 1 млн м’яса птиці на рік

14.08.2020 15:01
1000_545_1592976230-1068

Світові обсяги споживання м’яса птиці зростають вже кілька років поспіль. Серед найбільш вагомих причин такої тенденції – невисока вартість цього виду м’яса та низький вміст жирів, що робить курятину популярною серед прихильників здорового способу життя. Збільшуються обсяги споживання м’яса птиці й в Україні. Про це повідомляє meat-inform, пише agronews.ua.

За рік українці споживають близько 1,008 млн тонн курятини, повідомляє найбільший вітчизняний виробник та експортер птиці компанія МХП.

“З усієї птиці курка містить найбільшу кількість корисного білка, амінокислот, важливих для людини. М’ясо курки — поживне, низькокалорійне та легко засвоюється”, – йдеться в повідомленні компанії.

Якщо говорити про споживання на душу населення, то в середньому українець з’їдає 45 кілограмів м’яса на рік, з яких 25 кілограмів – це птиця. Утім, це значно менше, ніж в країнах-світових лідерах зі споживання цього виду м’яса. Так, у Малайзії середньорічне споживання становить 63 кілограми на людину, в США – 58 кілограмів, а в Бразилії – 57.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: