НОВИНИ

Українский крафтовий шоколад отримав нагороду від британської Академії

27.12.2020 09:32
385

Український крафтовий шоколад ручної роботи Мистецтво шоколаду Meetty отримав срібну нагороду від престижної премії британської Academy of Chocolate Awards 2020. Про це повідомляє SEEDS, пише agronews.ua.

Цю премію в 2005 році заснувала лондонська Академія шоколаду. Щорічно вона відзначає найталановитіших виробників шоколаду і шоколадних цукерок з усього світу.

Про отримання престижної нагороди на офіційній сторінці бренду в Facebook написали українські шоколатьє Олексій і Дмитро Колчанови. На своїх сторінках в соцмережах вони пишуть, що ця нагорода є “Оскаром серед нагород для шоколатьє і кондитерів”.

Український шоколад отримав срібло в категорії Чорний шоколад зі смаковими добавками за 60% чорний шоколад з трояндою і виноградом.

На сайті Академії можна знайти список всіх переможців. Вони представляють не одну країну світу.

«Відомі бренди, в тому числі наші попередні переможці Golden Bean, Åkessons, Castronovo, Chocolat Madagascar і Qantu, повернулися з новими та поліпшеними продуктами.

Попередні висхідні зірки, такі як Дебаррес, Фіак і Метіісто (з Канади, Норвегії та Нової Зеландії), також показали хороші результати », – йдеться на сайті Академії.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: