НОВИНИ

Українські солодощі підкорюватимуть нові ринки

29.12.2020 18:32
1532934288_sladosty

Міністерство закордонних справ надасть підтримку асоціації «Укркондпром» у просуванні експорту кондитерських виробів на ринки країн Затоки та АСЕАН. Про це заявив міністр закордонних справ України, Дмитро Кулеба під час онлайн-брифінгу. Про це повідомляє Діло, пише agronews.ua.

«Сприяння у розширенні географії експорту українських солодощів здійснюватиметься у рамках проєкту VTrade Confectionery Foods. Ініціативу реалізує галузева асоціація «Укркондпром» за фінансової підтримки USAID в рамках програми «Конкурентоспроможна економіка України. Пріоритетними є ринки АСЕАН (10 країн) та Затоки (8 країн)», – наголосив Дмитро Кулеба.

Міністр зазначив, що дипломатичні представництва України в цих країнах допоможуть українським кондитерам знайти торговельних партнерів.

«Коли дозволять карантинні обмеження, МЗС України спільно з Асоціацією «Укркондпром» також організують торговельні місії для учасників ініціативи до Філіппін та Саудівської Аравії для зустрічей із місцевими покупцями харчових продуктів», – повідомив дипломат.

Зазначимо, до Асоціації «Укркондпром»входять 28 підприємств – здебільшого малий та середній бізнес. Вони складають 85% українського експорту кондитерської продукції.

Обсяги експорту українських кондвиробів в 2019 році склали 262 тис. тонн загальною вартістю 491 млн. дол. США.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: