НОВИНИ

Українська компанія виробляє газ і добриво з відходів

27.12.2020 13:43
maxresdefault

Українська компанія Integro-SD розробила технологію біогазової установки, завдяки якій майже десять років поспіль продукує із пташиного посліду натуральні добрива шляхом анаеробного бродіння.  Про це повідомляє  novyny.online.ua, пише agronews.ua.

Директор компанії Антон Булигін до заснування Integro-SD він не мав досвіду роботи в агросекторі. Але завжди хотів створити бізнес, який би приносив задоволення йому та користь довкіллю.

«У принципі, якогось велосипеду ми не винайшли. Компостування відоме вже тисячі років. Але якщо порівнювати, то велосипед теж існує багато років і є класична «Україна», а є велосипеди, які беруть участь у перегонах «Тур де Франс». І те і те — велосипед, але той простий, а той — технологічний. Наше виробництво є технологічним і його основна мета — це утилізація відходів птахівництва та виробництво натуральних органічних добрив», — пояснює Антон Булигін. 

Нині компанія співпрацює з мережею малих фермерських господарств із різних регіонів України, які вирощують ягідні, овочеві та плодові культури, постачаючи їм натуральне добриво. 

«За п’ять років ми спробували наші добрива десь на трьох десятках різних культур. Це були і садові, і польові культури. Сьогодні ми зупинилися на трьох групах: це ягідна група, овочева та садово-кісточкова. Найгарніші результати ми показали саме на полуниці, малині, томатах, огірках, капусті, буряку, яблуках, грушах і персику», — розповідає Антон Булигін. 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: