НОВИНИ

ЄС визнав український Центр культури вина культурною спадщиною Європи

30.06.2020 08:32
avatar_361_max

Центр культури вина SHABO визнаний відкриттям десятиліття в сфері туризму, названий культурною спадщиною Європи і включений в європейську карту музеїв вина. Про це повідомляє drinks, пише agronews.ua.

«Ми впевнені, що українці мають право пишатися вином, яке створено в Україні. І наша робота полягає в тому, щоб забезпечити їм це право. За останні сімнадцять років ми вклали в модернізацію виробництва і регіону, в якому працюємо, великі інвестиції. Це дозволяє нам створювати вина світового рівня, забезпечувати передові технології виробництва, впроваджувати інновації та сприяти розвитку виноробства в країні. Наскільки добре у нас виходить це робити, кожен бажаючий може побачити особисто, відвідавши наш Центр культури вина », – говорить Гіоргі Іукурідзе, співвласник компанії SHABO.

Центр культури вина SHABO – це соціальний проект, який був створений в 2009 році. На території розташовано 1200 га виноградників, сучасне виробництво і історія, збережена в музеях.

Територія виноградників має розмір, як 70 Олімпійських стадіонів. Також у Центрі діють 200-річні історичні підвали, сучасні арт-об’єкти, професійні дегустації і масштабне виробництво.

Нагадаємо, названо 5 гігантських сортів винограду.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: