НОВИНИ

Українську лохину доставлятимуть до ОАЕ літаками

20.11.2019 14:26
7fb507197431ba1a02c65488f51264fa

Українське ягідне підприємство ТОВ «Нікдарія» (TM iBerry) і одна з найбільших компаній-імпортерів свіжих фруктів Перської Затоки Farzana Trading з ОАЕ підписали угоду про регулярні авіапоставках української лохини в сезоні 2020 р. Про це повідомляє east-fruit.com.

Авіапоставками займатимуться Міжнародні авіалінії України (МАУ). Вони надали гарантію блоку вантажних місць з певним планом польотів на маршруті Київ — Дубай в літній авіанавігації на 2020 р.

Як зазначає директор з розвитку і стратегії ТОВ «Нікдарія» Євген Харлан, підписання цієї угоди є істотним проривом у відносинах між ягідними господарствами України та покупцями з Об’єднаних Арабських Еміратів.

«Вперше досягнуті домовленості мають чіткі обсяги замовлень лохини українського походження на регулярній щотижневій основі протягом усього ягідного сезону. Особливо приємно, що продукція буде поставлятися з національним брендування, символікою і чітким визначенням країни походження, що стане суттєвим проривом в просуванні України як важливого постачальника свіжих фруктів і ягід преміальної якості і дозволить створити попит на продукцію та інших українських господарств», — зауважив Євген Харлан.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: