НОВИНИ

Українському молочному кооперативу вручили доїльні апарати від USAID

09.06.2020 14:32
https://agronews.ua/

Члени кооперативу «ВАК Монастирищенський», що на Черкащині отримають індивідуальні доїльні апарати, надані Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за підтримки Асоціації тваринників України. Про це повідомляє прес-служба Асоціації тваринників України, пише agronews.ua.

«Селянам, членам молочного кооперативу СОК „ВАК Монастирищенський“, що в Монастирищенському районі Черкаської області, надали безкоштовно доїльні апарати від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту „Агросільрозвиток“ за підтримки Асоціації тваринників України», — йдеться в повідомленні.

Використання доїльних апаратів дозволить селянам покращити якість молока, адже молоко отримуватиметься способом безконтактного доїння. Це дасть змогу поліпшити фізико-хімічні та мікробіологічні показники молочної сировини.

«Програму із забезпечення доїльних апаратів за фінансової підтримки USAID ми плануємо розширювати, покращуючи якість молочної сировини та полегшуючи працю селянам. Зараз розпочинається вигін корів на пасовища, тому в кооперативі до запуску готується мобільна доїльна установка та, на прохання однієї із сільських громад Монастирищини, на заводі виготовляється ще одна така ж установка, яка дозволяє безконтактним способом доїти корови безпосередньо в полі», — розповідають у кооперативі.

Крім того, за підтримки USAID планується виготовлення власної молочної продукції на базі молочного кооперативу.

«Агентство США з міжнародного розвитку вбачає серйозний потенціал у роботі сільськогосподарських обслуговуючих та виробничих кооперативів, тому налаштоване і надалі продовжувати співпрацю з ними. Плануються і надалі серйозні фінансові вливання у розвиток молочного кооперативного руху», — додають в асоціації.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: