НОВИНИ

Українська молочка підкорюватиме китайський ринок

01.10.2019 17:17
milk

Держпродспоживслужба направила запит на розширення переліку українських виробників молочних продуктів, затверджених на експорт до Китаю. Про це повідомила прес-служба Держпродспоживслужби.

“Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів звернулася до Генеральної митної адміністрації Китайської Народної Республіки (GACC) із запитом про розширення переліку українських підприємств-виробників молочної продукції, які мають право експорту на ринок КНР”, – йдеться у повідомленні.

Так, Держпродспоживслужба пропонує включити ще дві українські компанії до офіційного реєстру затверджених потужностей з виробництва молочної продукції (крім дитячого харчування) для експорту на ринок КНР.

Наразі до офіційного реєстру затверджених потужностей з виробництва молочної продукції включено 35 українських виробників молочної продукції.

Зауважимо, що підприємства, які мають намір експортувати молочні продукти до КНР повинні насамперед ознайомитися з вимогами цієї країни до експорту зазначеної продукції (Відповідні рекомендації розміщені у рубриці «Міжнародне співробітництво» – «Вимоги країн світу»).


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: