НОВИНИ

Українець заснував успішний бізнес на виготовленні копченого м’яса

06.11.2019 10:26
94

Українець перетворив домашню коптильню в крафтовий бізнес. Крафтове виробництво досить популярне в країнах ЄС. Продукція, виготовлена на міні-винокурнях, сироварнях чи в пекарнях має унікальний смак, високу якість і, часто, вищу ціну. Є крафтові виробництва, що спеціалізуються на виготовленні м’ясопродуктів. В Україні ця ніша лише починає розвиватися, утім, перші успішні історії вже існують. Одна з них – “Димне м’ясо від Тараса”, пише meat-inform.com.

Близько чотирьох років тому Тарас Парандій заснував компанію, що спеціалізується на виготовленні копченого м’яса. Асортимент досить широкий – від бекону до качки та ексклюзивного телячого язика для магазинів вина (40 товарних позицій).

У крафтовому виробництві Тараса Парандія застосовується стара технологія копчення на дровах. Виробництво фактично побудоване на технології hand made. Таким чином спосіб виготовлння і смак досить відрізняються від промислових копченостей. Навіть упаковка продуктів унікальна – дерев’яні коробки.

Засновник компанії захоплювався копченням ще з дитинства. Перші навички пан Парандій отримав від діда. Пізніше він побував у кількох європейських країнах, де ознайомився з технологіями копчення.

“Як і в гарних історіях, я не старався створити бізнес з копчення м’яса. Просто в серці була гостра необхідність у якісних м’ясних продуктах, яку на той час не міг задовольнити жоден товар на ринку. Було прийняте рішення побудувати коптильню власними руками та почати коптити м’ясо, як це здавна робили у моїй сім’ї. Однак, після перших спроб та фотографій у Facebook посипалися численні замовлення від друзів та ресторанів.

Я розумів, що не зможу робити сотні тонн в місяць, але я можу робити сотні кілограмів, які будуть такими, що дух захоплюватиме. Від початку “копченого” бізнесу я провів більше 3 500 годин під час приготування своїх страв, відвідав Сполучені Штати, Німеччину, ОАЕ та Скандинавію навчаючись там у місцевих колег”, – розповідає Тарас Парандій.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: