НОВИНИ

Україна та Узбекистан збільшили товарообіг на 30%

26.03.2021 16:44
1378


Товарообіг між Україною та Узбекистаном торік збільшився на 30%, попри  карантинні обмеження, викликані пандемією COVID-19. Про це, зокрема, йшла мова під час зустрічі Голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Курмановим. Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби, пише agronews.ua.

Двостороння співпраця між країнами здійснюється за багатьма товарними позиціями: цукор, плодоовочева продукція, горіхи, борошно, велика рогата худоба тощо. Саме Узбекистан став першою країною, куди Україна стала завозити нетелів.

«Узбекистан є важливим торговельним партнером України, з яким ми перебуваємо в постійному діалозі, – зазначила Владислава Магалецька. – Сьогодні ми обговорили поглиблення співпраці та визначили напрями нашої подальшої взаємодії».  

Під час зустрічі було обговорено необхідність застосування міжнародних стандартів в рамках міжнародної торгівлі, а також підписання Угоди в сфері карантину рослин. Крім того, сторони домовились започаткувати обмін досвідом між спеціалізованими ветеринарними ВНЗ  для навчання фахівців.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: