НОВИНИ

Україна та США планують збільшити товарообіг продукції АПК

04.11.2019 14:56
AdiMKlkk-696x390

Представники України та США обговорили збільшення притоку інвестицій, розширення можливостей двосторонньої торгівлі та доступу до ринків на взаємовигідних умовах, зокрема щодо сільськогосподарської продукції, включаючи питання безпечності харчових продуктів. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – Торговий представник України.

Так, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – Торговий представник України Тарас Качка провів Дев’яте засідання Українсько-Американської ради з торгівлі і інвестицій. У заході також взяли участь заступник Міністра та заступник Торгового представника США Даніель Маллені, представники профільних міністерств та відомств України та США, Державного департаменту США, Посольства США в Україні, а також американсько-українського бізнесу та галузевих бізнес-асоціацій.

Також були обговоренні питання розвитку системи технічного регулювання та зняття технічних бар’єрів у торгівлі, розвиток системи захисту прав інтелектуальної власності в Україні, заходи у сфері санітарії та фіто санітарії.

Окрему увагу було приділено рішенню офіційного Вашингтона поновити поширення на Україну дії Генералізованої системи преференцій США.

«У 2018 році обсяг двосторонньої торгівлі товарами та послугами зріс на 9% та склав $5,2 млрд. За 8 місяців 2019 року зберіглась тенденція до збільшення торгівлі товарами на 5% до $2,7 млрд, інвестиції США в економіку України складають $550 млн», ― повідомили в Мінекономіки.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: