НОВИНИ

Україна та Польща можуть першими у світі перейти на Е-дозволи для автоперевізників

13.10.2020 18:04
maxresdefault

Україна розраховує на підтримку польської сторони в переході на систему обміну цифровими дозволами та вже найближчим часом готова розпочати перші пілотні проєкти, розповів Міністр інфраструктури Владислав Криклій під час виступу на українсько-польському економічному форумі в Одесі. Про це повідомляє epravda, пише agronews.ua.

З минулого року в Україні запровадили електронну систему розподілу дозволів, що прибрало більшість тих питань і зауважень, які були на ринку.

“Проте нам потрібно зробити ще один крок назустріч і тут ми дуже розраховуємо на підтримку польської сторони в переході на систему обміну цифровими дозволами. Ми будемо першими країнами, які це зроблять. А це унеможливить бюрократію, пришвидшить обмін інформацією і, що важливо, покращить торговельні та економічні зв’язки між нашими країнами. Зі свого боку, ми готові реалізувати перші пілотні проєкти вже найближчим часом”, – сказав Криклій.

Міністр інфраструктури також акцентував увагу на необхідності забезпечення українських автоперевізників достатньою кількістю дозволів і попросив підтримки з боку польської сторони.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: