НОВИНИ

Україна та Австрія погодили співпрацю в галузі тваринництва

03.11.2019 11:07
ВРХ

Цього тижня представники українського уряду на чолі з Інною Мєтєлєвою, заступницею міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, зустрілись з менеджментом австрійських аграрних компаній, що мають бізнес-інтереси в Україні, та торговим Радником Посольства Австрії Ґабріелє Ґазельсбергер. Сторони домовились про розвиток двосторонньої співпраці, Meat-Inform.

“На зустрічі обговорювались питання сільськогосподарської техніки, матеріально-технічних ресурсів, насіння, технології в тваринництві, ветеринарні сертифікати, розвиток органічного ринку, регулювання обігу ГМО.

Також під час зустрічі заступниця міністра наголосила, що наразі формується низка експертних груп за відповідними напрямами, куди залучаються громадські організації, представники проектів міжнародної технічної допомоги для консультацій та експертного напрацювання та запросила австрійські компанії до активної співпраці.

Зі свого боку представники австрійського бізнесу запевнили в підтримці та висловили готовність долучатися до робочих експертних груп за напрямами та надавати технічну підтримку і супровід фермерам та агровиробникам”, – повідомили в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: