НОВИНИ

Україна стала ключовим експортером яблучного соку до Канади

09.01.2019 17:55

За перші 9 місяців 2018 р. експорт української продукції на канадський ринок зріс майже на 50 %. Зокрема Україна стала найбільшим поставщиком яблучного соку до Канади. Про це повідомляє Укрінформ.

За перші три квартали минулого року поставки українських товарів до Канади збільшилися на 48,5 %. Посол Андрій Шевченко пов’язує це із введенням у дію з 1 серпня 2018 р. угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною, у результаті якої Канада скасувала 98 % мит на українські товари.

Неочікуване зростання обсягів торгівлі з Канадою спостерігали в агросфері, зокрема щодо експорту яблучного соку. За словами Андрія Шевченка, «у минулому році Україна стала одним із ключових продавців яблучного соку Канаді. Це цікавий ринок з високою конкуренцією, на якому українці знайшли для себе нішу».

Приклад експорту яблучного соку до Канади має зацікавити українських виробників шукати способи виходу на канадський ринок, оскільки процес торгівлі між державами наразі суттєво спрощено, – вважає український посол.

 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: