НОВИНИ

Україна почала продавати пшеницю в Саудівську Аравію

02.05.2020 16:03
prodaga-zerna

Саудівці знизили свої вимоги до пошкодження зерна, що дозволило збільшити імпорт з країн Чорноморського регіону. Саудівська Аравія купила 60 000 тонн української пшениці за ціною $248 за тонну у інвестиційній компанії SALIC, яка володіє агрохолдингом Мрія в Україні. Повідомляє Reuters, пише agronews.ua.

Закупівлю здійснив державний закупник зерна Саудівської Аравії SAGO.

Відзначається, що це перша купівля зерна Саудівською Аравією за рахунок інвестицій в сільське господарство за кордоном.

Країна інвестувала в купівлю дешевих сільськогосподарських угідь для зміцнення своєї продовольчої безпеки протягом 10 років (Саудівська Аравія на 80-90% залежить від імпорту продуктів харчування). Зазначена закупівля зерна стала першим результатом в цій діяльності.

Раніше Саудівська Аравія імпортувала пшеницю з США, Південної Америки, Австралії та Європи. У минулому році SAGO знизила свої вимоги до пошкодження пшениці, що дозволило збільшити імпорт з країн Чорноморського регіону, відзначає агентство.

Українська пшениця, яку закупили саудівці, містить 11-12% білка і повинна прибути у вересні.

На початку квітня повідомлялося, що світові ціни на пшеницю і рис різко виросли через пандемію. Зазначалося, що їжа дорожчає від ажіотажного попиту на продукти харчування по всьому світу.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: