НОВИНИ

Україна не поставлятиме воду в Крим до його повної деокупації Росією

24.10.2020 13:26
261bcaf-56d475b-0

Потреби окупованого РФ Криму з точки зору забезпечення водою населення можуть повністю забезпечуватися власними силами півострова, й Україна не буде поставляти воду в Крим до його повної деокупації Росією, заявив віцепрем’єр-міністр України – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков. Про це передає Інтерфакс-Україна, пише agronews.ua.

“Ніякої поставки води в Крим з боку України до повної деокупації не буде. Жодних переговорів на цю тему ми не ведемо ні офіційно, ні неофіційно, ніяк”, – сказав Рєзніков.

Він пояснив, що обсяги споживання води в Криму збільшилися через мілітаризацію Росією півострова, збільшення витрат на військові потреби, завезення додаткового населення з материкової Росії. Резніков підкреслив, що відповідальність за всі гуманітарні потреби несе держава-окупант.

“Тому питання і розповіді з боку РФ про те, що щось там не вирішується, і це має вирішувати українська сторона, є нікчемними. На сьогодні вони несуть відповідальність за забезпечення будь-якої гуманітарної потреби, зокрема водопостачання”, – резюмував віцепрем’єр.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: