НОВИНИ

УКАБ звернувся до Президента щодо розблокування сільгосппідприємств

15.05.2020 09:32
https://agronews.ua/

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» звернулась до Президента України щодо необхідності терміново розблокувати роботу сільгосппідприємств у зв’язку з арештом їх рахунків та блокування роботи з боку СБУ. Про це повідомила пресслужба УКАБ, пише agronews.ua.

“В СБУ вирішили, що аграріям мало погодних катаклізмів, карантинних обмежень, логістичних проблем та обвалу цін, і заблокували рахунки підприємств під час посівної. Наразі робота підприємств паралізована і вони не мають можливості завершити посівні роботи в нинішніх і без того непростих умовах”, – підкреслюють у повідомленні.

Як відомо з офіційного веб-сайту Cлужби безпеки України, колишнє керівництво Державної податкової служби підозрюється в організації механізму з незаконного формування податкового кредиту на мільярди гривень. За ініціативи Служби безпеки України у співпраці з Державною службою фінансового моніторингу було заблоковано банківські рахунки суб’єктів господарської діяльності, задіяних у протиправній схемі.

Проте в список цих підприємств якимось чином потрапили сільськогосподарські підприємства, які не є фіктивними, сумлінно працюють вже багато років, дотримуючись норм законодавства, сплачуючи податки, забезпечуючи роботою сотні працівників та не мають жодного відношення до вказаних незаконних схем.

Разом з цим, підприємства наголошують, що їх не повідомляли про розгляд клопотання щодо накладення арешту на банківські рахунки, не надсилали копію ухвали суду, якою накладено арешт на банківські рахунки. Таким чином, підприємства позбавлені можливості надати пояснення, документи та здійснювати  захист власних прав. Також незрозуміло з яких підстав були застосовані такі заходи.

Враховуючи вищезазначене, УКАБ від імені членів асоціації звертається до Президента України з проханням вплинути на ситуацію, терміново розблокувати роботу сільськогосподарських підприємств та провести перевірку обґрунтованості арешту їх рахунків.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: