НОВИНИ

Угорщина хоче розширити заборону на імпорт української агропродукції після 15 вересня

16.09.2023 13:22
358

Угорщина заявила, що дійшла згоди з Румунією, Словаччиною та Болгарією про введення національних заборон на імпорт української агропродукції для захисту своїх ринків, якщо ЄС не продовжить заборону, яка закінчується 15 вересня. Про це оголосив у середу міністр сільського господарства Угорщини Іштван Надь, його цитує агентство Reuters, пише agronews.ua.

Надь заявив, що нові заборонні заходи стосуватимуться ширшого спектра української продукції, ніж чинні.

“Ми домовилися з моїми румунськими, словацькими та болгарськими колегами, що якщо Брюссель не ухвалить рішення про продовження існуючого мораторію, то ми будемо вживати національних заходів в індивідуальному порядку”, – сказав Надь у відеозверненні.

П’ять країн наполягають на продовженні чинної заборони ЄС після закінчення терміну її дії в п’ятницю, а Польща та Угорщина заявили, що в односторонньому порядку продовжать заборону, якщо Єврокомісія не продовжить її.

У травні Єврокомісія оголосила про “тимчасові запобіжні заходи”, які забороняють імпорт деяких видів української агропродукції до цих п’яти країн, дозволяючи при цьому транзит на інші ринки. Термін дії цих заходів закінчується у п’ятницю.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: