АГРОФОТО

Учені винайшли сорт блакитних бананів

20.11.2019 08:15
fantasticheskie-golubye-banany-udivitelnyy-vkus-nerealnyy-cvet-foto-1

Зовнішній вигляд і смак фантастичного фрукта під назвою «Банан Блакитна Ява» (Blue Java Banana) нагадує щось нереальне, казкове. Але, на щастя, цей фрукт живе не тільки в уяві письменника. Банан Блакитна Ява сущест насправді, ви навіть можете посадити дерево з дивовижними блакитними плодами в своєму саду, пише zerno-ua.com.

Що ж такого особливого в даних фруктах? По-перше, банан насправді має блакитне забарвлення. Плоди виглядають як звичний для нас банан, але вони скоріше … пильного відтінку, ніж звичайного жовтого. Бананове дерево Blue Java дуже сильно нагадує фантастичне рослина з фільму Аватар. По-друге, унікальну культуру також називають «банани-морозиво», тому що на смак вони здорово нагадують ванільне морозиво або заварний крем.

Вживати в їжу ласощі можна в сирому вигляді, як ми зазвичай їмо банан, або подрібнити в смузі або заморозити, щоб зробити повністю натуральний десерт.

Саме чудове в бананах-морозиві полягає в тому, що вони можуть рости в більш холодному кліматі (в порівнянні з традиційними сортами).

Щоб виростити незвичайне рослина на своїй ділянці необхідний доступ до сонячного світла, а також можливість утеплення ягоди (з ботанічної точки зору банани до них відносяться), коли температура значно знизиться. Але на те, щоб дерево почало плодоносити, буде потрібно кілька років.

Батьківщиною бананів Блакитна Ява є Гавайські острови. Виростають «ягоди» також в деяких частинах Азії та Австралії. А значить, люди, що живуть в цих частинах світу, можуть придбати плоди і зібрати насіння для вирощування. Однак іншим бажаючим, щоб виростити дерево з блакитними бананами, потрібно замовити насіння онлайн.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: