ВАЖЛИВО

Яку небезпеку можуть нести живі новорічні ялинки

18.12.2021 12:14
1GFtQgdVwrg9Jf2yDeXoB2s6AKa2O8hE1HO8HUYF

Британські вчені попередили про небезпеку живих новорічних ялинок: вони кахуть про  “синдромом новорічних ялинок”, який спровокований крихітними алергенами, що ховаються в ялинці. Про це повідомляє The Sun, пише  agronews.ua.

Повідомляється, що група вчених з Медичного університету проаналізувала вирізки з 28 ялинок, зокрема голки та кору, різних видів.

За словами експертів, алергени і 53 види цвілі, що містяться в кожній ялинці, провокують у людини головний біль. Якщо у вас синдром різдвяної ялинки, то, найімовірніше, вам докучатимуть нежить, сопіння й чхання.

Головні болі та болі у вухах також характерні для людей, які страждають на алергію. 

“На синтетичних деревах також можуть бути присутні алергени, такі як пил і цвіль. Ця комбінація алергенів може зробити прикрашання ялинки справжньою бідою”, – заявив експерт з повітряно-крапельних алергенів Макс Вайзберг.

Як позбутися симптомів:

-Якщо ви ще не принесли своє дерево додому, експерти радять промити його шлангом, перш ніж заносити в будинок. Це допоможе видалити частину цвілі та спор.

-Спеціалісти також радять регулярно провітрювати приміщення з ялинкою. У разі виникнення алергії – приймати ліки.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: