НОВИНИ

У жовтні Україні оновила рекорд з імпорту картоплі

11.11.2019 11:47
1b242862bb1a3dc09f8d1cdf267f80b8_M

У жовтні Україні імпортувала 92,6 тис. т товарної картоплі — більше, ніж будь-коли в історії України за цілий рік. Про це повідомляють аналітики EastFruit.

Всього ж з початку сезону 2019/20 рр. в Україні вже імпортовано більше 142 тис. т картоплі — в 529 разів більше, ніж за той же період попереднього сезону.

При цьому, незважаючи на зростання імпорту картоплі в вересні-жовтні, ціни на нього істотно не знизилися. Середня ціна на продукцію в цей період коливалася в межах від 8 до 11 грн/кг. Наразі картоплю продають, переважно, по 9 грн/кг.

«З огляду на обсяги імпорту картоплі в Україні, а також оціночні обсяги їх виробництва в країні у 2019 р., існує висока ймовірність зниження цін на картоплю в другій половині сезону», — вважає директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації Катерина Звєрєва.

За оцінками аналітиків УПОА, попит на картоплю буде залишатися низьким в листопаді і грудні, активізувавшись лише незначно до свят. При цьому обсяги продажів картоплі в передсвяткові дні, майже напевно розчарують представників роздрібної торгівлі. Відповідно в січні знову варто очікувати провалу в продажах і лише в лютому попит може відновитися.

Імпорт, на думку аналітиків УПОА, в листопаді різко знизиться, проте продовжить залишатися істотним. А вже до кінця місяця УПОА не виключ


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: