НОВИНИ

У Запорізькій області ввели карантин через виявлення шкідника

02.01.2019 16:29

Запорізькій області запроваджено карантинний режим у зв’язку з виявленням нових осередків картопляної молі та південноамериканської томатної молі. Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби області.

Карантинний режим запроваджено на земельних ділянках загальною площею 32 га, розташованих на території м. Кам`янка-Дніпровська, с. Велика Знам`янка, с. Водяне, с. Дніпровка.

«Розпорядженням Кам`янсько-Дніпровської районної державної адміністрації Запорізької області 26.12.2018 року №403 за поданням фітосанітарного інспектора управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області запроваджено карантинний режим на земельних ділянках загальною площею 32 га у зв’язку з виявленням нових осередків регульованих карантинних організмів – картопляної молі та південноамериканської томатної молі. Розпорядженням запропоновано власникам земельних ділянок (землекористувачам), зазначеним у Переліку вогнищ регульованих шкідливих організмів картопляної молі та південноамериканської томатної молі та власникам прилеглих земельних ділянок на землях Камянсько-Дніпровської міської ради та Водянської сільської ради Камясько-Дніпровського району Запорізької області здійснити за власний рахунок комплекс карантинних заходів з локалізації та ліквідації вищезазначених регульованих шкідливих організмів», — йдеться в повідомленні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: