НОВИНИ

У Запорізькій області встановили 25 вітроенергетичних установок

05.04.2019 17:17

25 вітроенергетичних установок першої черги Приморської вітроелектростанції встановили на півдні Запорізької області. ВЕС включатиме 26 вітротурбін. Після виходу на проектну потужність перша черга Приморської ВЕС буде генерувати близько 350 млн кВт-год «зеленої» електроенергії в рік, повідомляє Індустріалка. 

Сім ВЕУ встановили у районі Приморська, а 18 із запланованих 19 – на землях Борисівської сільради.

Перші 7 вітряків Приморської ВЕС були введені в експлуатацію у січні поточного року, а 27 лютого вони почали продавати електроенергію за «зеленим» тарифом. Ще 11 вітротурбін у кінці березня отримали всі необхідні документи для відпуску «зеленої» електроенергії в ОЕС України.

Отже, з початку 18 з 26 вітротурбін першої черги Приморської вітроелектростанції виробляють електроенергію. На сьогодня сукупна потужність працюючих вітряків становить 68,94 МВт. Планується, що протягом двох місяців всі 100 МВт Приморського вітропарку почнуть відпускати «зелену» електроенергію в Об’єднану енергосистему України.

Проект буде завершено після введення в експлуатацію всіх 26 вітряків та отримання необхідних документів. Роботи планується завершити до 1 червня.

Наразі розпочалося будівництво другої черги Приморської ВЕС – ще 26 вітрогенераторів з’являться у Приазовському районі, недалеко від Ботієвської ВЕС.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: