ВАЖЛИВО

У віртуальній реальності покажуть найінноваційніший дослідницький центр свиней

27.01.2021 10:08
PHOTO-2021-01-18-12-11-47-1-623x370

Екскурсія у віртуальній реальності: Topigs Norsvin покаже найінноваційніший дослідницький центр на конференції “Виходячи за межі”. Про це повідомляє офіційний представник Topigs Norsvin в Україні – CIAB, пише agronews.

Компанія відкритє двері до свого найінноваційнішого у світі дослідницького центру Delta Canada у віртуальній екскурсії.

Тільки у дослідницьких центрах Topigs Norsvin встановлені найкращі прилади КТ-сканування тварин. Це допомагає компанії відбирати лише найкращих свиней для створення генетичних ліній TN70, TN Tempo та інших.

Віртуальна екскурсія відбудеться під час онлайн-конференції “Виходячи за межі” від генетичної компанії №1 Topigs Norsvin.

Крім того, компанія продемонструє нуклеус Topigs Norsvin також.

Вже вдруге Topigs Norsvin збирає свинарів України, щоб поділитися корисною та актуальної інформацією, надати консультації та поради. Онлайн-зустрічі від Topig s Norsvin та СІАВ стають самими відвідуваними у свинарстві в Україні.

На конференції можна буде побачити:

◼️ нуклеус Topigs Norsvin зсередини
◼️ умови утримання
◼️ показники генетики

Чому це важливо у 2021 році:

✅ зменшення витрат кормів на відгодівлі на 1/3 за рахунок зменшення терміну відгодівлі до 154 діб
✅ зменшення витрат кормів на свиноматок на 1/3 за рахунок додаткових 5 поросят на опорос

Вперше буде продемонстрировано свинокомплекс-нуклеус Topigs Norsvin для свинарів України. Кожен має змогу задати питання про умови утримання на нуклеусі та на товарних фермах Topigs Norsvin у формі реєстрації на конференцію, в коментарі на Facebook та Telegram, у групі Нове свинарство, електронною поштою чи у прямому ефірі та отримати відповідь під час конференції. Найцікавіші питання будуть опубліковані у групі найбільшої спільноти свинарів України – Нове свинарство.


Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: