НОВИНИ

У Великобританії зібрали найгірший урожай за 40 років

03.11.2020 13:02
6e88e19-------------------

Не тільки COVID-19 вдарив по Великобританії, а й несприятливі погодні умови для вирощення сільськогосподарських культур. Урожай пшениці в 2020 взагалі виявився найнижчим із 1981 року.
Про це повідомляє agroxxi, пише
agronews.ua.

Огляд урожаю 2020 року, проведений Національною спілкою фермерів Великобританії (NFU), показав значне падіння врожайності по всіх основних культурах, що спонукало профспілку закликати уряд до більш активних дій.

Так, урожайність пшениці та озимого ячменю знизилася на 18% в порівнянні з 2019 роком, урожайність ярого ячменю знизилася на 6%, а врожайність олійного ріпаку знизилася на 15%.

За даними британського МСГ (Defra), урожай пшениці в 2020 році може бути найнижчим з 1981 року.

Фермери закликають уряд до політики, що дозволяє агросектору вибудувати більш стійкий бізнес у зв’язку з нестабільною погодою.
Голова ради по комбінованим культурам NFU Метт Каллі сказав, що за останні 12 місяців на голови фермерів звалились «практично всі екстремальні погодні явища».

«Ці погодні умови стануть тільки частішими, тому вкрай важливо, щоб ми знайшли рішення по боротьбі з нестабільністю виробництва. Тим більше, все це відбувається в той час, коли пандемія ставить на чільне місце важливість внутрішнього виробництва продуктів харчування і продовольчої безпеки. Ми знаємо, що продуктивне сільське господарство надважливе для жителів нашої країни — так сказали 88% людей, і ми хочемо, щоб це зберігалося і в подальшому», — сказав Каллі.

Орний сектор становить основу британської продовольчої системи, поставляючи деякі з основних продуктів харчування Великобританії, а також підтримуючи інші сектори, наприклад, тваринництво, надаючи корми для худоби.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: