НОВИНИ

У турецьких помідорах виявили небезпечного шкідника

13.04.2021 12:02
1591543642_tomat_mol_3

Південноамериканську томатну міль відстежили у вантажі, який перетинав кордон з Румунією, а прямував з Туреччини. Про це повідомляє пресслужба ГУ Держпродспоживслужби у Чернівецькій області, пише agronews.ua.

Спеціалістами відділу фітосанітарних заходів на кордоні управління фітосанітарної безпеки Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області при проведенні фітосанітарних процедур імпортних об’єктів регулювання – помідори – 14,35 т з Туреччини, на ЗМК Термінал м. Чернівці, виявлено регульований шкідливий організм – Південноамериканська томатна міль Tuta absoluta Meyrick, гусінь, лялечка в живому стані 2 шт./зразок, що є порушенням Закону України «Про карантин рослин».

Вантаж повернуто. До країни експортера направлено нотифікацію.

Це серйозна загроза для наших сільгоспвиробників, які займаються помідорами і не тільки. Боротися з цією міллю досить складно, своєчасно її виявити можна лише під час регулярних обстежень у період вегетації рослин та в умовах зберігання плодів томатів. Для своєчасного виявлення добре влаштовувати феромонні пастки.

Нагадаємо, що місяць назад також у турецьких помідорах виявлено томатну міль.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: