НОВИНИ

У США виробники цукру оголосили форс-мажорну ситуацію

19.11.2019 10:25
382

Виробники цукрових буряків Western Sugar Cooperative і United Sugars Corp повідомили про форс-мажорну ситуацію через похолодання та заморозки, які охопили більшість штатів США. Про це повідомляє Reuters, передає прес-служба НАЦУ “Укрцукор”.

Як правило, форс-мажорна ситуація оголошується, коли компанія не може виконати свої комерційні зобов’язання через непередбачені умови. Ф’ючерси ICE на поставки цукру в березні збільшилися на 2,1% — до 334,30 дол./т.

«Нещодавні непередбачувані погодні умови змусили Western Sugar розподілити доступні запаси продукції серед своїх покупців», — повідомила Хізер Лютер, генеральний радник Western Sugar Cooperative в Денвері, який працює в штатах Колорадо, Вайомінг, Монтані та Небрасці.

«Це найгірші погодні умови за всю історію нашого Кооперативу», — прокоментувала вона.

На півночі США морози травмували врожай цукрових буряків. У південних штатах заморозки також являють загрозу для виробників цукрової тростини, згідно з повідомленнями World Weather Inc.

За даними трейдерів, у вівторок внутрішні ціни на цукор збільшилися в очікуванні того, що дефіцит в США призведе до збільшення імпорту цукру з Мексики та інших регіонів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: