НОВИНИ

У США почали виробляти кошерні продукти з канабісу

11.04.2021 14:22
kosherniy_kanabis

Американська компанія Wana Brands стала однією з тих, хто зайняв унікальну нішу, запропонувавши своїм споживачам кошерні продукти з канабісу. Про це повідомляє delo.ua, пише  agronews.ua.

Вся продукція Wana, вироблена в Колорадо, була сертифікована Whole Kosher Services.Як прийнято вважати, кошерність відноситься до харчових продуктів, дозволених за єврейським законом. Наприклад, всім відомі заборони на свинину і молюсків. Є правила, які визначають умови ретельного забою худоби і забороняють змішування м’ясних і молочних продуктів для збереження кошерності. 

Але кошерна сертифікація виходить за рамки того факту, що продукт просто не містить заборонених інгредієнтів. Адміністратор кашруту Whole Kosher Services рабин Яаков Коен пояснив, що задля кошерності продукт був вироблений на чистому підприємстві в гігієнічних умовах.

 Як наголошується, щоб продукт відповідав стандартам кошерності, виробничі потужності з переробки каннабісу проходять перевірку 4-6 разів на рік. Це потрібно, щоб переконатися, що вони чисті і містяться в хорошому стані, а всі інгредієнти, що додаються в канабіс, – кошерні. Наприклад, олії. 

Також жувальні цукерки не повинні містити желатину, оскільки він має тваринне походження. Коен додає, що кошерну сертифікацію проходять і компанії, які продають канабіс для використання в медичних цілях. Зараз у нього близько десятка підприємств від узбережжя до узбережжя, які користуються такими послугами. Відомо, що єврейська громада в США становить 2% населення.

Тих, хто слідує кошерним правилам, іще менше. При цьому до 60% продуктів харчування і напоїв у типовому продуктовому магазині мають кошерний сертифікат. Це свідчить про високий попит на подібну продукцію (в тому числі, серед веганів і вегетаріанців), на чому і вирішили зіграти в Wana Brands.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: