НОВИНИ

Усі 118 орендодавців землі з Довпотова отримали виплату від «Ґудвеллі Україна» зерном

29.08.2020 08:25
unnamed

Земельний банк провідної агрокомпанії краю ТзОВ «Ґудвеллі Україна» складає 19 тисяч гектарів землі на Прикарпатті. Загалом це понад 8 тисяч пайовиків, довіра яких для компанії надзвичайно важлива.Про це повідомляє vikna.if, пише  agronews.ua.

«Тому ми намагаємося виконувати свої обов’язки по оплаті оренди вчасно і якісно. У серпні традиційно розпочинається виплата орендної плати у натуральній формі — зерном пшениці. Процес трудомісткий і відповідальний», — зазначають у повідомленні.

У селі Довпотів Калуського району пайовиків заздалегідь повідомили про порядок і час видачі пшениці. Однак у центрі села біля зазначеної точки збору від сьомої ранку було людно і гамірно. Усі 118 орендодавців землі захотіли отримати виплати за пай у натуральній формі. І за транспорт подбали: хто на конях, хто тракторцем чи велосипедом, аби було легше розвозити збіжжя до своїх домівок.

У коментарі фахівець земельного відділу Ольга Гулійчук наголосила, що створюються комфортні умови видачі зерна як для пайовиків, так і для працівників «Ґудвеллі Україна».

Зволікати з розрахунком не потрібно, кажуть представники компанії. Від цього залежать насамперед довіра орендодавців до тих, хто обробляє їхню землю. Намагаються, щоб усі залишалися задоволеними, адже пайовики чекали на урожай не менше ніж самі аграрії.

Зерно гарної якості в домашній коморі зайвим ніколи не буде. Тож, орендна плата — неабияка допомога для звичайних селян, які тримають велике господарство. До прикладу, мелють на борошно, сіють пшеницю.

За словами Ольги Гулійчук, більшість селян обирають грошову форму орендної плати — 60%, адже це зручніше. Вони можуть звернутися у відділення банку, відкрити картку пайовика і кошти отримуватимуть миттєво.

Пшеницю пакують по 25 кг. Це набагато спрощує роботу вантажникам, а людям — зручно і комфортно.

Працюють аграрії з вірою у перспективу своєї справи і неабиякою підтримкою їм у трудових буднях є довіра людей, які прагнуть кращого життя на своїй землі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: