НОВИНИ

У Румунії відкрили новий центр дозріванія бананів

08.01.2019 08:56

Компанія Citronex побудувала камери для дозаривания бананів в Тімішоарі, місті, розташованому на заході Румунії, про це повідомляє FreshPlaza.

«Це місце не випадково. З Тімішоари у нас є легкий доступ до Угорщини і Сербії. Відтепер ми ближче до наших клієнтів », – пояснює Марек Шульц (Marek Szulc), керуючий директор компанії.

Новий розподільний центр обладнаний високотехнологічними 26 здвоєними камерами для дозаривания Penthouse System (по 44 піддону в кожному) і приміщеннями з 216 паллетамі для зберігання зелених бананів і ананасів.

«У нашому розпорядженні знаходиться найбільший центр дозаривания в Румунії. Щотижня тут будуть дозрівати 75 000 коробок бананів. Ми використовуємо в Румунії наші знання і досвід в сфері вирощування та зберігання бананів, які ми придбали вже протягом останніх 20 років в бізнесі. Наше велика перевага – це висока якість і повний контроль над ланцюжком поставок, що дуже важливо для супермаркетів, які є нашими основними клієнтами », – каже Марек Шульц.

Citronex має набагато більші розподільчі центри в Польщі, обладнані 200 кімнатами для дозаривания. У 2018 році ця сімейна компанія імпортувала 13 мільйонів коробок (18,50 кг нетто) фруктів. План на 2019 рік – збільшення на 15%.

Крім бананів, компанія є найбільшим виробником польських томатів з теплицею 60 га, обладнаної штучним освітленням і опаленням для зимового виробництва. Citronex також має транспортну компанію і мережу автозаправних станцій і готелів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: