ВАЖЛИВО

У рф висунули умови продовження “зернової угоди”

03.03.2023 12:19
347

Країна-терористка росія дасть свою згоду на продовження “зернової ініціативи” тільки при задоволенні власних інтересів. Йдеться про інтерес російських виробників сільгосппродукції та добрив щодо безперешкодного доступу на світові ринки. Про це повідомляє OBOZREVATEL , пише agronews.ua.

“Під час обговорення перспектив реалізації Чорноморської зернової ініціативи з російської сторони було наголошено, що продовження “пакетної” угоди щодо зерна можливе лише при врахуванні інтересів російських виробників сільгосппродукції та добрив у плані безперешкодного доступу на світові ринки”, – йдеться в заяві мзс країни-агресора.

Раніше в мзс рф неодноразово заявляли, що вважають продовження Стамбульських угод “недоцільним”, якщо з країни не знімуть санкції, які впливають на експорт сільгосппродукції.

Заступник глави мзс рф Сергій Вєршинін скаржився на те, що аміак досі не постачається трубопроводом “Тольятті – Одеса”, хоча це обговорювалося раніше. 

Зазначимо, 17 листопада 2022 року “зернова” угода була автоматично продовжена на 120 днів. У контексті продовження угоди представники ООН наголошували, що також працюють над усуненням перешкод для експорту російського продовольства та добрив.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: