НОВИНИ

У Раді зареєстрували законопроект щодо нарахування ПДВ при загибелі врожаю

29.01.2021 13:22
8e1f6f3fff2aaeefc99e89db0a7e67d3f02f56a6

У парламенті зареєстровано законопроєкт щодо ПДВ при загибелі врожаю. Проєкт має врегулювати спірне питання донарахування ПДВ за товари та послуги, придбані сільгоспвиробниками, у разі виникнення форс-мажорних обставин, що призвели до загибелі врожаю. Про це йдеться на офіційному сайті ВРУ, пише agronews.ua.

На цьому тижні у парламенті було зареєстровано законопроєкт №4571-2 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо додаткової підтримки платників податків у 2021 році». Метою законопроекту є запровадження у 2021 р. дії додаткових заходів  для підтримки платників податків.

Зокрема, законопроектом пропонується врегулювати спірне питання донарахування умовного ПДВ на товари та послуги, придбані для вирощування урожаю та тварин, які загинули у зв’язку із форс-мажорними обставинами.

Питання донарахування ПДВ за товари та послуги у разі загибелі врожаю було одним з найбільш обговорюваних у аграрній спільноті у 2020 р., після загибелі спочатку озимих, а потім і частини ярих посівів внаслідок посухи, що вдарила по південним і частині центральних областей України.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: