НОВИНИ

У Раді закликають повністю заборонити міжнародні вантажні перевезення до росії

12.03.2022 13:01
17e8e2f06e7e1beaee094e0ab013f615

У Комітеті з питань економічного розвитку закликають європейських колег до повної заборони міжнародних вантажних перевезень у російську федерацію. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради, пиши agronews.ua.

“У Комітеті з питань економічного розвитку закликають уряди країн Європейського Союзу розширити економічні санкції проти Російської Федерації, повністю розірвати торгово-економічні відносини з російськими контрагентами та остаточно припинити вантажні сухопутні перевезення між країнами Європейського Союзу та Росією”, – йдеться у повідомленні.

Також у Комітеті висловили подяку та вітають рішення, прийняте окремими великими міжнародними логістичними компаніями щодо припинення доставки вантажів до фосійської федерації наземним транспортом.

Як повідомлялось, 24 лютого президент рф путін оголосив про початок вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об’єкти інфраструктури, а також здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст та сіл.

Читайте також: Ціни на соціальні товари суттєво зросли.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: