НОВИНИ

У Південний Буг вселено понад 18 тонн риби

22.10.2019 14:20
0008f0063f529a5_1000x600

У понеділок, 21 жовтня, відбувся другий етап зариблення Південного Бугу – в цей раз річка поповнилась 18 509 кг цьоголітками риби білого та строкатого товстолобика, коропа та білого амура. Вселення риби вібдувалось в межах Нової Одеси та селі Гур’ївка Новоодеського району за рахунок коштів користувача водних біоресурсів відповідно до Режиму рибогосподарської експлуатації водойми. Про це повідомляє прес-служба Миколаївського рибоохоронного патруля.

Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Миколаївського рибоохоронного патруля. Також у заході взяв участь мер Нової Одеси Олександр Поляков.

«Риби мало, а бажаючих поїхати та відпочивши спіймати рибину багато. Тому такі зариблення треба проводити частіше та робити все аби зберегти рибу для подальших поколінь. Саме цим й займається рибоохоронний патруль. Якщо взяти зі своєї практики, то у нас тут тонами «вибивалася» тарань, але рибохоронний патруль цьому завадив. Були заведені кримінальні справи», – коментує мер Нової Одеси Олександр Поляков.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: