НОВИНИ

Стало відомо, які нові світові ринки відкриють для українських експортерів

26.11.2020 11:34
7de629a37e3ced141698954d2e8662d3

В Україні тривають консультації з представниками ЄС та США, з міжнародними організаціями, на яких яких опрацьовуються питання експорту української продукції та відкриття нових ринків. Завдання – надати новий імпульс міжнародній співпрацізаявила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька під час онлайн-форуму «Агробізнес в Україні». Про це повідомляє пресслужба відомства, пише agronews.ua.

За її словами, сьогодні Україна на сьогодні має 51 міжнародну угоду в сфері ветеринарії, безпечності продукції та фітосанітарії, у найближчих планах відкриття нових ринків, зокрема, в країнах Азії.

 «Наразі ми маємо 51 міжнародну угоду в сфері ветеринарії, безпечності продукції та фітосанітарії, які забезпечують зовнішню торгівлю України агропродукцією. В пріоритеті – поглиблення співпраці з країнами-партнерами та відкриття нових ринків, зокрема, у країнах Азії», – сказала керівник відомства.

Під час форуму був розглянутий широкий спектр тем, які також стосувались ринку землі, інвестиційної діяльності. Окрема увага була приділена впливу пандемії COVID-19 на глобальні та національні тенденції в галузі сільського господарства.

Форум проходив за участю заступника міністра економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького і керівників компаній агропромислового сектору.

Нагадаємо, Японія імпортуватиме український стільниковий мед.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: